ERJ-U08D93R1V
MFR.Part #
ERJ-U08D93R1V
JLCPCB Part #
C2127217
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS