ERJ-U08D8870V
MFR.Part #
ERJ-U08D8870V
JLCPCB Part #
C2127101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS