ERJ-U08D7152V
MFR.Part #
ERJ-U08D7152V
JLCPCB Part #
C2127292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS