ERJ-U08D7151V
MFR.Part #
ERJ-U08D7151V
JLCPCB Part #
C2127298
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS