ERJ-U08D68R0V
MFR.Part #
ERJ-U08D68R0V
JLCPCB Part #
C4334698
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS