ERJ-U08D6800V
MFR.Part #
ERJ-U08D6800V
JLCPCB Part #
C2128991
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS