ERJ-U08D6650V
MFR.Part #
ERJ-U08D6650V
JLCPCB Part #
C2129000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS