ERJ-U08D6491V
MFR.Part #
ERJ-U08D6491V
JLCPCB Part #
C2128968
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS