ERJ-U08D6201V
MFR.Part #
ERJ-U08D6201V
JLCPCB Part #
C2127540
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS