ERJ-U08D6190V
MFR.Part #
ERJ-U08D6190V
JLCPCB Part #
C2127357
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS