ERJ-U08D5761V
MFR.Part #
ERJ-U08D5761V
JLCPCB Part #
C2127413
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS