ERJ-U08D5231V
MFR.Part #
ERJ-U08D5231V
JLCPCB Part #
C2126746
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS