ERJ-U08D47R0V
MFR.Part #
ERJ-U08D47R0V
JLCPCB Part #
C2127972
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS