ERJ-U08D4221V
MFR.Part #
ERJ-U08D4221V
JLCPCB Part #
C2126853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS