ERJ-U08D4022V
MFR.Part #
ERJ-U08D4022V
JLCPCB Part #
C2126888
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS