ERJ-U08D3742V
MFR.Part #
ERJ-U08D3742V
JLCPCB Part #
C2126915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS