ERJ-U08D3741V
MFR.Part #
ERJ-U08D3741V
JLCPCB Part #
C4056584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS