ERJ-U08D36R5V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08D36R5V
JLCPCB Part #
C2126865
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS