ERJ-U08D3601V
MFR.Part #
ERJ-U08D3601V
JLCPCB Part #
C2126895
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS