ERJ-U08D3571V
MFR.Part #
ERJ-U08D3571V
JLCPCB Part #
C2127001
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS