ERJ-U08D29R4V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08D29R4V
JLCPCB Part #
C2128724
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS