ERJ-U08D2940V
MFR.Part #
ERJ-U08D2940V
JLCPCB Part #
C4224182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS