ERJ-U08D28R7V
MFR.Part #
ERJ-U08D28R7V
JLCPCB Part #
C2127089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS