ERJ-U08D2673V
MFR.Part #
ERJ-U08D2673V
JLCPCB Part #
C3996121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS