ERJ-U08D2493V
MFR.Part #
ERJ-U08D2493V
JLCPCB Part #
C4237731
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS