ERJ-U08D2490V
MFR.Part #
ERJ-U08D2490V
JLCPCB Part #
C2127374
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS