ERJ-U08D2371V
MFR.Part #
ERJ-U08D2371V
JLCPCB Part #
C2127618
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS