ERJ-U08D22R1V
MFR.Part #
ERJ-U08D22R1V
JLCPCB Part #
C4298362
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS