ERJ-U08D2260V
MFR.Part #
ERJ-U08D2260V
JLCPCB Part #
C4116164
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS