ERJ-U08D2003V
MFR.Part #
ERJ-U08D2003V
JLCPCB Part #
C2127195
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS