ERJ-U08D19R6V
MFR.Part #
ERJ-U08D19R6V
JLCPCB Part #
C2127214
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS