ERJ-U08D1691V
MFR.Part #
ERJ-U08D1691V
JLCPCB Part #
C2127515
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS