ERJ-U08D1623V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08D1623V
JLCPCB Part #
C2127488
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS