ERJ-U08D1600V
MFR.Part #
ERJ-U08D1600V
JLCPCB Part #
C2128516
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS