ERJ-U08D1270V
MFR.Part #
ERJ-U08D1270V
JLCPCB Part #
C4299645
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS