ERJ-U08D1201V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08D1201V
JLCPCB Part #
C2129068
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS