ERJ-U08D11R5V
MFR.Part #
ERJ-U08D11R5V
JLCPCB Part #
C2129078
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS