ERJ-U08D1150V
MFR.Part #
ERJ-U08D1150V
JLCPCB Part #
C2127012
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS