ERJ-U08D1053V
MFR.Part #
ERJ-U08D1053V
JLCPCB Part #
C2126704
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS