ERJ-U08D1002V
MFR.Part #
ERJ-U08D1002V
JLCPCB Part #
C2126948
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS