ERJ-U08D1001V
MFR.Part #
ERJ-U08D1001V
JLCPCB Part #
C3992743
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS