ERJ-U06J824V
MFR.Part #
ERJ-U06J824V
JLCPCB Part #
C1859005
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS