ERJ-U06J822V
MFR.Part #
ERJ-U06J822V
JLCPCB Part #
C1858936
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS