ERJ-U06J755V
MFR.Part #
ERJ-U06J755V
JLCPCB Part #
C4283115
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS