ERJ-U06J6R8V
MFR.Part #
ERJ-U06J6R8V
JLCPCB Part #
C1858958
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS