ERJ-U06J623V
MFR.Part #
ERJ-U06J623V
JLCPCB Part #
C4205791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS