ERJ-U06J511V
MFR.Part #
ERJ-U06J511V
JLCPCB Part #
C1013104
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS