ERJ-U06J474V
MFR.Part #
ERJ-U06J474V
JLCPCB Part #
C4334235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS