ERJ-U06J334V
MFR.Part #
ERJ-U06J334V
JLCPCB Part #
C4140613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS