ERJ-U06J333V
MFR.Part #
ERJ-U06J333V
JLCPCB Part #
C3998801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS